İzmir
0(232) 255 00 08
izmirtermodinamikservisi@gmail.com

Menemen Termodinamik Servisi

Termodinamik Kombi & Kat Kaloriferi & Kazan & Klima Servisi

Menemen Termodinamik Servisi

Contents

Menemen termodinamik servisi, size en profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Uzman teknisyenlerimizle hata payı gözetmeksizin en iyi hizmeti alırsınız. Gerekli eğitimlere tabi tutulan çalışanlarımız işini gereğine göre yerine getirir. İyi bir hizmet almak için bizi arayabilirsiniz. Menemen termodinamik servisi iletişim numarası 0(232) 255 00 08 olan hattı arayınız.

Kullandığınız ürünler bir gün arıza verebilir. Neticesinde elektronik alet, arıza vermesi öngörülebilir. Belki çok kullanımdan, belki parçanın ömrü dolduğundan belki de kullanıcı hatasından olabilir. Çok kullanım olayı için yapacağınız bir şey yok. Elbette ürün kullanılacaktır. Ancak diğerleri için önceden müdahale edebilirsiniz.

Mesela parça ömrünün dolmasını öteleme şansınız var. Cihazın bakım yapılması zaruri ihtiyaçtır. Bunu es geçerseniz bir gün arıza olarak karşınıza çıkar. Bunun oluşmaması için önceden önlem almanız gerekir. O da bakımlarını aksatmamaktan geçer. Bakımlarını yaptırdığınızda parçanın ömrünü bir miktar daha arttırırsınız.

Menemen termodinamik servisi bakım için yılda 1 defa yaptırmanızı öneriyor. Özellikle kombi ve kat kaloriferi için çok önemlidir. Şofben için çok önemi olmaz. Kontrollerinin yapılması hem tasarruf hem daha güvenli kullanım ortamı oluşturur.

Servimizde bakım işlemleri uzman kişiler tarafından gereği ne ise o yerine getirilerek yapılır. Parçaların çalışma durumu dikkate alınır. Sorun var ise müdahale ederiz. Sorun olmaya teşkil edebilecek şeylerin önüne geçmeye çalışırız. Daha güvenli bir kullanım alanı sağlarız.

Bakım fiyatlarını telefondan almanız mümkündür. Menemen termodinamik servisi arayıp güncel bakım fiyatını öğrenebilirsiniz. İlgili çalışanlarımız size konu hakkında bilgi verecektir.

Çoğu kişi kullandığı ürünün nasıl çalıştığı hakkında fikir sahibi değildir. Sadece açma ve kapatmayı yapar. Tasarruflu kullanım ya da bilinçli şekilde kullanım için gelen servis elemanlarına danışın. Mesela bazı modlarda daha az ısınmada daha fazla yakıt sarfiyatı yapabiliyor. Bilmeden böyle bir kullanım yapıyor olmayın. En doğrusunu servise gelen kişilere sorarak öğrenebilirsiniz.

Menemen Termodinamik Kombi Servisi

Termodinamik kombi epey yaygın markalardan biridir. Türk markası olması etken olmuş olabilir. Birçok yerde kullanıma sahiptir. Bu geniş kombi pazarında Türk markasının da yer edinmesi gurur verici oluyor. Ayrıca diğer markalardan eksik kalan bir yanı da yoktur. Gerek ısıtma gerekse yakıt dengesi olarak oldukça kullanışlı ürünlerdir.

Doğal gaz kombileri genelde kış aylarında kullanım alanına sahiptir. Bu yüzden kış öncesi, henüz çalıştırmaya başlamadan bakım yaptırın. Kombi uzun süre petek konumundan kullanılmadığından dolayı, petek bölümü için çalışan parçalar kemikleşmiş olabilir. Bir anda açarak bunlara zarar vermeyin. Menemen termodinamik servisi ekipleri gelerek test modunda parçaları ısıtır. Daha sonra temizliği yapıp çalıştırarak güvenli şekilde aktif eder.

Kombiyi ne kadar iyi kullanırsanız kullanın arıza yapma ihtimali her daim var. Çoğu konutta balkonda duruyor. Dışarıdan sürekli toz aldığını düşünürsek arızalanma ihtimali daha fazladır. Yani arıza yaptığında şaşırmamak lazım. Genellikle arıza kodu ile size nereden kaynaklı olduğunu bildirmeye çalışır. Ancak bazı zaman hiçbir arıza göstermeden çalışmayı keser.

Böyle durumlarda menemen termodinamik servisi aramanız gerekir. Servis elemanlarımız kombinin çalışma evresini test ederek çözüme gider. Bazen arıza kodları bile yanıltır. Bu yüzden arıza kodunda dahi onu ciddiye almadan kombiyi test ederek çözüme ulaşırız. Bu şekilde nokta atışı bir tespit olur.

Arızalı parça onarılabiliyorsa onarım ihtimaline gideriz. Eğer onarım mümkün değilse değişimi gerçekleşir. Değişim yapıldıktan sonra 1 yıl hem parça hem işçilik garantisi sağlarız. Bir yıl içerisinde aynı parça ile ilgili ne olursa olsun ücretsiz olarak gelir yaparız.

Termodinamik markasının Türkiye üzerinde 500’e yakın bayisi ve 250 civarı servisi bulunmaktadır. Bu ürünü aldığınızda ortada kalmayacağınıza işaret ediyor. Yaygın servis ağı ile kısa sürede hizmet ayağınıza ulaşır. Sadece Türkiye değil uluslararası da birçok belgeye sahiptir. Bu ürünü aldığınızda kaliteli hizmete sahipsiniz demektir.

menemen termodinamik servisi

Menemen Termodinamik Kombi Bakım

Kombi bakımları her sene bir defa yaptırmanız gereken bir alışkanlık haline gelmelidir. Bunu asla külfet olarak düşünmeyin. Hatta bakım sayesinde sağlayacağınız tasarruf, 3 aylık kış mevsimi yaktığınızda bakım ücretinden daha getirili olacağını söyleyebiliriz. Yani kendi kendini karşılayacaktır. Hem de kombinizin kontrolleri yapılır, gözden geçirilmiş olur.

Menemen termodinamik servisi arıza için gittiği cihazların %98 gibi büyük kısmında ortak bir nokta var. Bu ortak noktada son yıllarda hiç bakım yaptırmamış olmalarıdır. Bu tesadüf olamaz elbette. Bakım yaptırmadığı için arızalanması epey olasıdır. Belki klima olsa birkaç sene öteleyin. Ancak kombide bunu yapmak cebinize zarar verecektir.

Haftanın 7 günü çalışan servisimizden istediğiniz zamana randevu alabilirsiniz. Hafta içi çalışıyor olabilirsiniz. Pazar günü de hizmet verdiğimiz için sizi Pazar ziyaret ederiz. Menemen termodinamik servisi arayıp randevu almanız yeterlidir. Kendimizi sizin müsait olduğunuz zamana göre ayarlarız.

Kombiye bakım yapmak klimaya yapmak gibi değildir. Kombide her parçanın birbiriyle ilişki var. Bir parçaya yanlış müdahale sonucunda başka yere arıza açabilir. Kombi bakımını kendiniz yapmayı düşünmeyin. Teknik bilginiz olsa dahi eğer kombi konusunda teknik bilgi sahibi değilseniz önermiyoruz.

İnsan varlığını sürdürdüğü sürece ısınma ihtiyacı duyacaktır. Sıcak su bir şekilde sağlanır. Kombi olmasa şofben ya da termosifon ile de sağlanır. Ancak petekler aracılığıyla evi ısıtmak kombinin uzmanlığıdır. Her daim kullanmaya devam edeceğimiz aşikârdır. Bu yüzden ne kadar iyi bakarsak o kadar olumlu geri dönüş alırız.

Konu arıza olduğunda bozulan parça belli olduğundan değiştirmesi için kişi fark etmez. Ancak bakım işi tamamen işçiliğe dayalıdır. Bu da kişiden kişiye farklı olacağının göstergesidir. Göz boyayan bakımlardan uzak durup asıl gerekli parçalara kontrol sağlanan bakım işinize yarar. Böyle yapılırsa kombinin daha sağlıklı olacağından şüpheniz olmasın. Menemen termodinamik servisi aradığınızda gereken ne ise yapılır.

Menemen Termodinamik Klima Servisi

Klimalar özellikle yazın vazgeçilmez oldu. Özellikle sıcakların derinden hissedildiği bu bölgede klimasız durmak çok zor. Bu yüzden bazılarımız 1 klima kullanırken bazılarımız her odaya bile takabiliyor. Herkesin sıcaklık algısı farklı olduğu için bu epey normal bir durumdur.

Klima sürekli kullanılırsa vereceği bazı tepkiler var. Bunlardan biri arızalanmasıdır. Parçalar yıllar geçtikçe yorulabiliyor. Yorulan parçalar çok çalışma sürecinde patlak verebilir. Bu gayet doğal bir durumdur. Bir de klima motoru dışarıda sürekli sıcak altında ise bu durum yakın zamanda olabilir.

Arıza durumunu yadırgamayıp bir an önce yaptırma çabası içerisine gireriz. Bu gibi durumlarda menemen termodinamik servisi ne gerekiyorsa yapar. Yazın birçok klima bozulup, bakım ve montaj ihtiyacı doğduğu için epey yoğun geçer. Ancak buna göre ekip sayımızı arttırdığımızdan işinizi aynı günde çözeriz.

Sizi bekletip mağdur etmek istemeyiz. Aradığınız gün içerisinde adresinizi ziyaret edip yerinde işleminizi hallederiz. Klima arızası için söküp götürme gibi bir durum söz konusu olamaz. Arızaların tamamını yerinde yaparız.

Hizmet kalitesini üst kademe tutmamız nedeniyle kullanıcılar tarafından epey tercih ediliyoruz. Neticesinde biz de buna layık olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Daha iyi hizmet sunmak için, menemen termodinamik servisi devamlı gelişmeye devam ediyor. Müşteri memnuniyeti bizim için hep ön plandadır.

Klimanın montaj işlemleri için de bizi arayabilirsiniz. Tamirin yanı sıra hem bakım hem de söküm takım hizmetimiz de var. Bir yerden alıp farklı bir yere götürecek olabilirsiniz. Belki de mevcut yerini beğenmiyorsunuz ve yer değiştirmek istiyorsunuz. Bizim için hiç fark etmez. Aradığınızda ne işlem talep ederseniz yerine getiririz.

Klima için icraat gösteren ustalarımızın elinden tüm işlemler gelir. Gerek onarım gerek bakım gerekse montaj ne isterseniz. Arzu ettiğiniz işlemi olması gerektiği gibi sonuçlandırırız. Menemen termodinamik servisi bir telefon kadar yakınınızdadır.

Menemen Termodinamik Klima Bakım

Klima, kombinin aksine daha çok yazın kullanılan bir üründür. Yaz mevsimi gelmeye başlarken, sıcakların etkisiyle çalıştırmaya başlarız. Klimanın kullanımı diğer cihazlara göre epey kolaydır. Hata yapılacak ya da öğrenilemeyecek bir sistemi yok. Tuşa basarsınız ve çalışır.

Bakım işlemine gelecek olursak; menemen termodinamik servisi olarak yılda 1 defa muhakkak öneriyoruz. Kombide olduğu gibi kullanmadan önce yaptırma zorunluluğunuz bulunmuyor. Burada parçaların ısınmasına gerek yok. Çalıştırıp kullanmada bir sorun yaşamazsınız. Ancak kullanmaya başladıkça adım adım bakım ihtiyacı doğar.

Neden klima bakım yapılması gerekir? Çünkü çalıştıkça ortamdaki havayı içerisine çektiğinden dolayı ortamda sigara, toz, nem gibi ne varsa içine çeker. Bunlar bir süre sonra birikerek içerisinde toplanır. Bu da size koku ve kötü üfleme olarak geri döner. Koku olayı öyle bir illettir ki içine sirayet ederse bakım sonrası dahi geçmeme imkânı var. Bu yüzden doğru zamanda bakım yaptırmak, yani geç kalmamak çok önemlidir.

Mesela bazı müşterilerimiz kokudan dolayı çağırıyor. Eğer koku sizi rahatsız edecek kadar etkili olmaya başladığında çağırıyorsanız çok geçtir. Bazen içine işleyen koku öyle dirayetli oluyor ki kapağı değiştirecek noktaya getiriyor. Tabi bu da büyük bir maliyettir. Bu olmasın istiyorsanız bakımlarını zamanında yaptırın.

Klima bakım işleminde neler yapılır? Öncelikle filtreleri çıkartıp yıkarız, özel karışım sprey ile panelin temizliğini yaparız, fan temizliği yaparız. En sonunda da klimanın gaz ölçümü yapılarak test edilir. Bu işlem klima için yeterlidir. Ekstradan göz boyamak için yapılan müdahaleler faydadan çok zarar verir. Klimayı sökerek yıkamak iyi olmaz. Çünkü sürekli sistem içerisinde gaz dolaşıyor ve bu nedenle boruları kemikleşiyor. Söküp takma yapıldıktan sonra eski düzen tutmayabilir. İleride gaz kaçırma ve ya borunun çatlama ihtimali olabilir.

En doğru bakım için menemen termodinamik servisi arayınız. Gereği ne ise onu yerine getiririz. Yıllık bakım ihtiyacınız en doğru şekilde karşılanır. Kullanım ve ya voltaja dayalı bir sorun olmadıkça klimanızı güzelce kullanıma devam edersiniz.

menemen termodinamik servis

Menemen Termodinamik Elektrikli Kombi Servisi

Termodinamik, elektrikli kombi konusunda uzman firmalardan biridir. Hem 220v hem de 380v üretim vardır. Talebe göre hangisini tercih ederseniz alabilirsiniz. Doğal gaz kombisinin aynısı diyebiliriz. Tek farkı biri doğal gaz ile çalışırken biri elektrikle çalışıyor.

Elektrikli kombiler genellikle doğal gazın henüz gelmediği bölgelerden tercih ediliyor. Şehir merkezlerinde yok denecek kadar azdır. Yani bir nevi zorunlu tercih diyebiliriz. Görüntü ve kullanım olarak doğal gaz kombisinden hiçbir farkı yok. Bazıları sadece petek için bazıları sadece sıcak su için kullanılır. Her ikisini yapan modelleri de mevcuttur.

Elektrikli kombinin de yılda bir bakım olması sağlıklı olur. Kombinizin daha performanslı çalıştığından emin olabilirsiniz. Hem de arıza yapma ihtimalini azaltın. Menemen termodinamik servisi aradığınızda bakım işlemini profesyonel şekilde yerine getiririz.

Elektrikli kombiden herkes anlayamaz. Her ne kadar doğal gaz kombisine benzese de içeriği aynı değildir. İçindeki parçalar bambaşkadır. Bu yüzden menemen termodinamik servisi, sadece elektrikli kombi konusunda uzman kişiler ile çalışmaktadır. Gelen ustalar hem bakım hem tamir işinde gereken ne ise yerine getirir.

Termodinamik elektrikli kombide çok düşük kw’lardan yüksek kw’lara kadar modeller var. İster normal bir daire olsun ister tripleks olsun. Her alana tamamen yetecek kapasiteye sahip ürünler var. Almadan önce bir termodinamik bayiye giderseniz evin ölçülerine göre size en uygun olanı söyleyecektir.

İlgili markaya özel servis hizmeti vermekteyiz. Değişen parça olursa kesinlikle orijinal parça ile değişmektedir. Parçaları termodinamikten temin etmekteyiz. Yapılan işleme ve parçaya bir yıl garanti veriliyor. Bir yıl içerisinde aynı yerden sorun yaşadığınızda ararsınız ve ücretsiz olarak gelip tekrar yaparız. Tamamen profesyonel bir hizmet alırsınız.

Menemen Ani Su Isıtıcı Şofben Servisi

Bu cihazlar genellikle merkezi sistem ya da kat kaloriferi ile ısınan binalarda vardır. Diğer cihaz petekler aracılığıyla evi ısıttıklarından sadece sıcak su ihtiyacını bununla karşılarlar. Sıcak su ihtiyacınız karşılamada çok seri ve başarılı olduğu için epey tercih edilir.

Her üründe olduğu gibi bu ürünlerde de arıza yaşanabilir. Bu durumlarda arayın menemen termodinamik servisi en hızlı şekilde hizmet sağlasın. Cihazın arıza ne ise evinizde tamiratı yapılır. Aynı şekilde kullanıma devam edersiniz.

Bu ürünler diğerlerine nazaran daha basittir. İçerisinde pek parça yoktur. Bu yüzden bakım ihtiyacı bulunmuyor. Bunların bakımını yaptırmanıza gerek yok. Sadece su çeviren, yani içerisinde bir hazne ile su tutmadığı için bakım gerektirmez.

Kullanım olarak bir hata yapma şansınızda yoktur. Durduk yere hiçbir tuşuna basmanıza gerek olmaz. Bir kere ayarlanıp, bir ömür öyle bırakılabilir. Hiçbir şey yapmanıza gerek yok.

Eğer arıza yapıyorsa bu sizinle alakalı değildir. Ya elektronik sebeplerle alakalıdır ya da parçanın ömrü dolmuştur. Aşağı yukarı 10 sene rahatlıkla götürür. 20 yılı geçmesi de olasıdır. Pek sorun oluşturan bir ürün değildir.

Menemen termodinamik servisi size neleri sunar;

 • Aynı gün hizmet
 • Zamanında ulaşma
 • Belirli bir zamana randevulaşma
 • Parça ve işçilik garantisi
 • Müşteri memnuniyet odaklı hizmet
 • Yerinde tamir
 • Ekonomik kullanmanızı kontrol altına alma hakkında bilgiler aktarma
 • Uygun fiyatlar
 • Havale – eft ile ödeme imkânı
 • Güvenilir hizmet
 • Profesyonel teknisyenler
 • Galoş ve eldiven kullanımı ile hizmet
 • Pazar günü dahil randevu alma
 • Tekrar arıza yapma söz konusu olduğunda ücretsiz servis desteği

Menemen Termodinamik Kat Kaloriferi Servisi

Kat kaloriferi denildiğinde akla termodinamik gelir. Her ürünü epey yaygın olmasına rağmen en çok kat kaloriferinde ivme kazandı. Bu alanda zirvede desek yeridir. Kat kaloriferinin sağlamlığı sayesinde müşteri memnuniyeti kazandı. Bu şekilde kulaktan kulağa yıllarca yayıldığından şimdi hatrı sayılır kullanıma sahiptir.

Kat kaloriferini normal konutlarda çok az görürüz. Bunlar daha çok yazlık, yurt, villa, tripleks tarzı yerlerdedir. Buralarda doğal gaz yoksa kat kaloriferi ya da kömürlü kazan kullanılır. Bunların arasından da en çok tercih edilenlerden biri termodinamik markasıdır.

Bu ürün genellikle kömürle çalışıyor. Haliyle bakımı en zor olandır. Bakımı zor olduğu gibi, muhakkakta yaptırılması gereken bir üründür. Sürekli kömür yakan bir ürünün hatları epey dolar. Bunların bakımını en doğru şekilde yaptırmak için menemen termodinamik servisi arayınız.

Yılda bir defa kesinlikle bakım yaptırın. Bakım yaptırmanın tasarruf dışında en önemli etkeni de arıza yapma ihtimalini ortadan kaldırmak olacaktır. Çünkü bu ürünlerin arıza durumunda maliyeti ağır gelebilir. Bu maliyetlerin altında kalmamak için gözünüz gibi bakmalısınız.

Hor kullanmadan ve bakımlarını düzenli yaptırdıkça kolay kolay arıza yapmaz. Kullanım ömrü 30 seneye kadar çıkabilir. Parça kalitesi olarak sağlamlığından şüphe olmaz. Menemen termodinamik servisi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Kömür, odun yakılan bu cihazlarda bunların dışında benzin, mazot ile çalışması da var. Size hangisi uygunsa onunla kullanabilirsiniz. Arada bir temizliğini yapmaktan geri kalmayın. Filtrelerinde gözle görülenleri alabilirsiniz.

Menemen termodinamik servisi yukarıdaki numaran Pazar dahil arayabilirsiniz. Saat 09:00 – 21:00 arası her saat diliminde cevap bulursunuz. Kolayca randevu alıp en hızlı şekilde servis alırsınız. Aynı gün servis imkânlarından faydalanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA